Forum www.radosna.fora.pl Strona Główna www.radosna.fora.pl
Wspólnota mieszkańców ulicy Radosnej w Zalasewie
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

opłata za wodę i ścieki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.radosna.fora.pl Strona Główna -> Nasze sprawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaK.Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 10:01, 04 Sie 2010    Temat postu: opłata za wodę i ścieki

Może powinniśmy się aktywnie zainteresować budową kanalizacji w obrębie ulicy Radosnej, pozwoliłoby to zaoszczędzić ok. 6 zł za m3 na rachunku (4,28 zł woda +11,95 szambo, podczas gdy przy podłączeniu do kanalizacji- ok. 8 zł za wodę i ścieki za m3).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebaDołączył: 05 Gru 2008
Posty: 37
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:54, 04 Sie 2010    Temat postu:

Fragment artykułu:
"Obszar:

Po I etapie budowy
Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje znaczny teren południowej części miasta i gminy Swarzędz. Pozwoli na odbiór ścieków z istniejącej zabudowy przy ulicach Agrestowej, Orzechowej, Transportowej i Rivoliego. Otwiera również możliwości inwestycyjne dla terenów położonych w rejonie ulic Mokrej i Ukośnej. Z wybudowanej sieci może skorzystać około 220 sąsiadujących budynków jednorodzinnych. Będą też mogły korzystać osiedla mające powstać w przyszłości, np. przy ul. Mokrej powstać ma około 550 mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Pozostają również tereny obecnie niezabudowane, a sięgające rzędu 30 hektarów, które na pewno przez najbliższe lata będą zagospodarowywane.

Po II etapie budowy
Inwestycja budowy sieci kanalizacji sanitarnej dla południowej części Swarzędza otwiera możliwości nie tylko dla wspomnianych terenów. Jest tak przygotowana i zaprojektowana, że pozwala na budowę dalszych etapów, bowiem zadanie drugie jest również przedmiotem porozumienia pomiędzy Spółdzielnią, Gminą i firmą Agrobex. Zadanie to obejmowałby przede wszystkim ulicę Kórnicką, Równą i Spacerową oraz dalszą część ulicy Mokrej, Ukośnej i Transportowej. Obecnie trwają prace projektowe, które muszą być skoordynowane z planowaną przebudową ul. Kórnickiej przez Woj. Zarząd Dróg.
Dla potrzeb drugiego etapu, jak i dla potrzeb Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”, Spółdzielnia zobowiązała się i wykonała drugą nitkę rurociągu tłocznego, na odcinku od przepompowni P33 do miejsca włączenia do istniejącej kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Tysiąclecia, równocześnie z budową pierwszej nitki rurociągu tłocznego. Druga nitka będzie nieczynna do czasu doprowadzenia ścieków z pozostałej części Zalasewa. Przepompownia została przygotowana w ten sposób, że w momencie włączania dalszych odcinków sieci będą uruchamiane mocniejsze pompy.
Budowa kanalizacji otwiera możliwość podłączenia się pozostałej części Zalasewa. Docelowo do przepompowni ścieków P33 zostaną też włączone miejscowości takie jak Paczkowo, Jasin oraz pozostała część Zalasewa.

Cały artykuł: [link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez seba dnia Śro 11:55, 04 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartoszw5Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:49, 07 Sie 2010    Temat postu:

Jeżeli dobrze pamiętam to Agrobex zobowiązał się do budowy kanalizacji z osiedla leśnego na radosną więc skoro tam już mają to ciekawe dlaczego my jeszcze nie Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SzymonWDołączył: 05 Gru 2008
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Radosna 6
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 8:47, 03 Lut 2012    Temat postu:

Witam. Nie wiem jak was, ale mnie bardzo zbulwersowała informacja, która wywiesił nam nasz kochany Agrobex w dniu 01.02.2012. Uprzejmie nas informują, że od 01.01.2012 (sic!) wzrosną nam opłaty za wodę i za wywóz nieczystości. Pomijając opłatę za wodę, na którą nasz "administrator" nie ma wpływu to opłata za wywóz nieczystości wzrośnie o około 20%. Tak ja w 2011 metr sześcienny zużytej wody w sumie kosztował nas 17,95 tak teraz będzie to 21,48 złotych. W moim przypadku będzie to rachunek miesięcznie o 40 złotych większy. Mam poczucie, że Agrobex oraz nasz "pan" od szamba chcą nas wydoić póki jeszcze się da (od 10.2012 mam być kanalizacja). Może powinniśmy wystąpić w oficjalnym pismem do Agrobexu z zapytaniem, dlaczego zgodził się na nowe warunki cennowe "pana" od szamba oraz czym taka podwyżka jest wytłumaczona? Ps. informowanie 1 lutego o wzroście cen od 1 stycznia jest niezgodne z prawem. Taką informację powinniśmy otrzymać 30 dni przed planowaną podwyżką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZalasewianinDołączył: 05 Gru 2008
Posty: 80
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:37, 03 Lut 2012    Temat postu:

Tak samo ja w przypadku ogrzewania, gdzie jesteśmy skubani za każdy odczyt liczników... tak i w przypadku ścieków.
Niestety pomysł aby Agrobex był administratorem Radosnej jest kiepski co boleśnie odczuwamy przy każdych rachunkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldiii24Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 131
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Radosna 11/3
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 12:46, 03 Lut 2012    Temat postu:

Witam sąsiadów i forumowiczów , niestety nie mamy wielkiego wpływu na poruszany temat kanalizacji jak i wywozu ścieków .
Poniżej wkleje korespodencję z negocjacji z dotychczasowym usługadawcą .
Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do poniższego e-maila chcielibyśmy poinformować, iż w imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Radosnej 1-13 przeprowadziliśmy negocjacje z Panem Jarosławem Ziółkowskim. Podczas negocjacji wypracowano kompromis dotyczący terminu wprowadzenia podwyżki dla Zleceniobiorcy, jednakże nie uległo zmianie stanowisko Pana Jarosława Ziółkowskiego w kwestii podwyżki związanej ze zmianą taryfy firmy Aquanet za dowożenie ścieków do zlewni .
W tym miejscu chcielibyśmy uściślić, że ewentualny wzrost stawki o kwotę 3,26 zł brutto wynika z podwyżki ogłoszonej przez firmę Aquanet za ścieki dowożone do zlewni (oficjalny komunikat w tej sprawie na stronie [link widoczny dla zalogowanych] ) w kwocie 2,20 zł brutto za 1 m3, z kolei kwota 1,06 zł brutto za 1 m3 stanowi koszty Pana Jarosława Ziółkowskiego związane głównie ze znacznym wzrostem kosztów paliwa, których przedsiębiorca nie waloryzował od 2010 roku.
Informujemy również, że przy wprowadzaniu podwyżek stawek mediów jesteśmy zobowiązani postępować zgodnie z zapisami przyjętego przez Państwa Wspólnotę REGULAMINU ROZLICZANIA KOSZTÓW DOSTAW MEDIÓW, gdzie § 5 pkt. 1 mówi, iż „ W przypadku zmian cen taryfowych stosowanych przez dostawców mediów lub zmiany obowiązującego podatku od towarów i usług, opłaty zostaną proporcjonalnie podwyższone bądź obniżone od dnia wprowadzenia zmian.” Jako, że podwyżka ogłoszona przez firmę Aquanet za ścieki dowożone do zlewni obowiązuje od 1 stycznia 2012 r. to zgodnie z Regulaminem powinniśmy ją przyjąć. W toku dalszych negocjacji z Panem Jarosławem Ziółkowskim ustalono, że składnik podwyżki w kwocie 1,06 zł brutto nastąpiłby dopiero od 1 lutego br. (zmiana zaliczki nastąpiłaby w marcu). Dalsze ustępstwa ze strony Pana J. Ziółkowskiego nie nastąpiły argumentując swoje stanowisko nieopłacalnością wykonywania usługi przy obecnie ponoszonych kosztach.
Biorąc pod uwagę powyższe czynniki oraz argumenty obu stron (Wspólnota Mieszkaniowa a Zleceniobiorca) proponujemy wzrost stawki od 1 stycznia o 2,20 zł brutto, natomiast od 1 lutego o 1,06 zł brutto. W naszej opinii nie wprowadzenie wyżej przedstawionego kompromisu ws. zmiany stawki w części dotyczącej wywozu nieczystości płynnych może spowodować wypowiedzenie umowy.


pozdrawiam

Michał Tyczka
Młodszy Specjalista d/s Zarządzania Nieruchomościami
tel. kom. +48 606961648
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]


Dodatkowo wkleje inne oferty o które poprosilismy Agrobex :
Szanowni Państwo,
Informujemy, iż wystosowaliśmy zapytania do poszczególnych firm zajmujących się wywozem nieczystości płynnych. Otrzymaliśmy oferty cenowe na piśmie oraz telefonicznie, ponieważ duża część firm po prostu preferuje tą drogę przekazywania informacji. Poniżej przedstawiamy następujące oferty:
- Wywóz Nieczystości Płynnych Książkiewicz: 20 zł netto/1 m3,
- DanwerDaniel Adamczak: 16 zł netto/1 m3,
- PPHU Tomus& Tomasz Kępa: 16,66 netto/1 m3,
- Wywóz Nieczystości Płynnych Stanisław Adamczak: 17 zł netto/1 m3,
- MAR-TRANS& Marcin Nowak: 19 zł netto/1 m3,
- Henryk Wabiński: 16,60 zł netto/1 m3,
- Firma Usługowa Waldemar Kotecki: 17,59 zł netto/1 m3,
- TCS Marcin Banaszak: 20 zł netto/1 m3,
- Mariusz Opioła Transport Ciężarowy: 18,50 zł netto/1 m3,
- Jarosław Ziółkowski: 16,30 zł netto/1 m3.

Ponadto informujemy, iż w dniu 13.01.2012 r. Urząd Miasta i Gminy Swarzędz ogłosił przetarg na budowę kanalizacji m. in. dla ulicy Kórnickiej w Zalasewie (szczegóły w ogłoszeniu na stronie internetowej urzędu pod następującym linkiem: [link widoczny dla zalogowanych]). Po przeanalizowaniu dokumentacji przetargowej oraz po otrzymaniu informacji od pracowników UMiG Swarzędz możemy powiedzieć, iż zakres prac obejmuje również odcinek ul. Kórnickiej na wysokości ulicy Radosnej. W związku z powyższym planowany termin włączenia budynków przy ul. Radosnej 1-13 oraz 6-10 w system kanalizacji powinien nastąpić w IV kw. bieżącego roku.
pozdrawiam


Michał Tyczka
Młodszy Specjalista d/s Zarządzania Nieruchomościami
tel. kom. +48 606961648
e-mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Tutaj wklejam naszą prośbę o podjęcie rozmów z Panem Ziółkowskim i dacie wprowadzenie podwyżek .
From: Waldemar Kucz [mailto:kucz@panopa.com.pl]
Sent: Thursday, January 26, 2012 4:09 PM
To: 'michal.tyczka@agrobex.pl'
Cc: 'Barbara Augustyniak'; 'przemyslaw.kania@agrobex.pl'; 'Mariusz P'; 'marzenabrzozowska@onet.eu'
Subject: RE: dot. pisma Pana J. Ziółkowskiego ws. podwyżki za wywóz nieczystości płynnych w roku 2012 z bud. przy ul. Radosnej 1-13 w Zalasewie

Witam

Po przeanalizowaniu złożonych ofert jak zrozumieniu sytuacji na rynkach paliw , pragniemy pozostawić dotychczasowego usługodawcę firmę Pana Ziółkowskiego .

Nowa cena może wejść w życie , jednak po uprzednim zakomunikowaniu nowych stawek mieszkańcom wspólnoty , o co proszę administratora o wywieszenie na klatkach .
Nowe ceny powinny zostać nam przedstawione z wyprzedzeniem , tak jak to się robi przy umowach długoterminowych a nie z dnia na dzień .
Nowe ceny możemy wprowadzić w życie uwzględniając tzw. okres karencji tzn. po 3 miesiącach od zakomunikowania , a datą zakomunikowania rozumiane jest pismo z 01.01.2012 od Pana Ziółkowskiego czyli nowe stawki za wywóz nieczystości 17,6 zł brutto obowiązują w naszym rozumieniu od 01.04.2012.

W każdej branży zmiany cen muszą zostać z odpowiednim wyprzedzeniem zakomunikowane klientowi .

Akceptujemy ofertę , lecz z wejściem w życie od 01.04.2012 r.
Z poważaniem
Waldemar Kucz

Jak widzicie , dużo pola do rozmów nie mieliśmy , jak dostawca mediów podnosi je z dnia na dzień , usługodawca ma prawo je natychmiast przenieść na nas ( chodzi o ceny Aquanet ) a paliwo i Viatol tego nie było kiedyś .
Z naszej strony uczynilismy wszystko co możliwe aby odwlec podwyżki jak najdalej w czasie , lecz dupa jasiu .

Więc pozostaje nam modlić się o szybkie zamknięcie inwestyji jakim jest ta długo oczekiwana kanalizacja na Kórnickiej .
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PamikarDołączył: 03 Gru 2008
Posty: 165
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:34, 04 Lut 2012    Temat postu:

Zalasewianin napisał:
Tak samo ja w przypadku ogrzewania, gdzie jesteśmy skubani za każdy odczyt liczników... tak i w przypadku ścieków.
Niestety pomysł aby Agrobex był administratorem Radosnej jest kiepski co boleśnie odczuwamy przy każdych rachunkach.


Ten temat juz podejmowalismy.
Niebawem (zapewne w marcu) bedzie zebranie wspólnoty. Możemy znowu spróbować. Jednak musi byc frekwencja na zebraniu i zdecydowanie ludzi. poza tym trzeba znaleźć alternatywe. Nie znam obecnych cen za administrowanie etc. i nie zdziwi mnie, że mamy jak narazie najtansza wersje administracji. Pamietajmy, że stawki za administrowanie utrzymuja sie na takim samym poziomie od kilku lat (uważam, że nie ma podstaw ich podnosić - jak sie Agrobexowi nie oplaca to droga wolna).
Podsumowując:
jak sie nie zbierzemy i czegos nie uchwalimy, to znowu przejda uchwaly tak jak ostatnio takie jak chce agrobex. Nie sadze aby ktokolwiek z nas miał ochotę biegać po mieszkaniach.
Ludzie:
1 raz w roku można pójść na to zebranie, przygotowac sie do niego i coś załatwić. Nieobecnośc na zebraniu powinna byc równa z brakiem prawa do jakichkolwiek komentarzy. Na tych zebraniach decydujemy o swojej własności. Bierne podejście do tematu, to tak jakbyśmy pozwolili aby ktoś za naszymi plecami decydował o naszeych portfelach.
Dlatego zastanówmy się wszyscy, czego chcemy. Informacje o zebraniu beda pewnei z tygodniowym wyprzedzeniem. Jesli ktos ma problem dojechac do tej szkoly, warto poprosic sasiada o podwiezienie.
Tłumaczenia, że zebranie jest za wczesnie itp. są chore. Takie zebranie jest tylko 1 raz w roku. To nam zależy aby wziąc udział w nim i zabrać głos. Intewncje administracji sa odwrotne. pamietajmy o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZalasewianinDołączył: 05 Gru 2008
Posty: 80
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 10:14, 06 Lut 2012    Temat postu:

Obawiam się, że samo przyjście na zebranie za dużo nie da, ponieważ co z tego że przyjdzie większa liczba osób jak prawie nikt z obecnych nie będzie wtajemniczony w sprawy administracji, koszty...
Uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby spotkać się np tydzień przed spotkaniem z Agrobexem, aby omówić co nam pasuje, a do czego mamy zastrzeżenia. Będąc przygotowanymi pójdzie nam lepiej w rozmowach z administratorem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PamikarDołączył: 03 Gru 2008
Posty: 165
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:51, 06 Lut 2012    Temat postu:

Jeli ludzie nie czytają tego, co im administracja przysyła (przed każdym zebraniem dostajemy projekty uchwał itp.) to juz nie poradzimy nic na to...
Co do spotkania przed, to jestem za obie rekami. Patrząc po wczesniejszych latach, nie licze na duze zainteresowanie. mimo to uwazam ze warto sprobowac. Poczekajmy az administracja przysle info o zebraniu. Zawsze wtedy ruch na forum wiekszy. Moze uda sie nam zebrac i soc ustalic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PamikarDołączył: 03 Gru 2008
Posty: 165
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 20:01, 11 Lip 2016    Temat postu:

Szanowni sąsiedzi. Czy ktoś orientuje się w temacie kanalizacji na ul. Kórnickiej?
Czy posesje które znajdują sie przy Kórnickiej są podłączone do kanalizacji??
Czy znamy jakieś terminy podpięcia naszym bloków do tej sieci??
Znalazłem stronę [link widoczny dla zalogowanych]
Zakładam że po podpięciu nas do kanalizacji, takie stawki będą nas obowiązywały (lub niewiele różniące się od podanych)
Nie wiem jakie jest średnie zużycie wody wśród mieszkańców naszego osiedla, jednak dla zobrazowania sprawy przyjmę 10m3/mies na gospodarstwo.
Wg not jakie otrzymuję z Agrobexu wynika:
10x24,37zł = 243,70zł

Przyjmując ceny które są opublikowane na stronie którą podałem wynika:

Woda 10x4,70 = 47,00zł
Ścieki 10x6,38 - 63,80zł
Abonament Woda - 5,41zł
Abonament ścieki - 9,09zł

Razem: 125,30zł
Różnica 243,70zł - 125,30 = 118,40zł
W ciągu roku daje to różnicę 1420,80zł

Ci co zużywają mniej, oczywiście tą różnicę mają mniejszą. Ci co więcej - większą.
Ktoś podpowie mi dlaczego nadal płace ponad 1500zł więcej?
Z kim rozmawiać??
Administracja, UMiG??

Jeśli dane którymi się posłużyłem są nieprawidłowe, proszę o naprostowanie mnie.
Jestem wk...y
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wezyrDołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:41, 16 Lis 2016    Temat postu: Kanaliza

Witam. Byłem w urzędzie w tym tygodniu w UMiG Swarzedza i dowiedziałem się że z początkiem Listopada uruchomiono zrzut ścieków na ul. Kórnickiej. Możemy się podłączyć ale urząd w tym nie pomaga. Musi to załatwić zarządca osiedla albo my sami. Trzeba działać!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wezyrDołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 18:01, 17 Lis 2016    Temat postu: kanaliza

Oto dzisiejsza odp. z Agrobexu na mojego maila o uruchomieniu kanalizy.

Dzień dobry!Dziękuje za informacje. Na początku listopada ponownie zwróciłam się do Aquanet i Urzędu Gminy i Miasta Swarzędz o potwierdzenie otrzymanych nieoficjalnie informacji o przekazaniu całości przepompowni do Aquanet.

Nieoficjalnie też wiem, iż można prowadzić prace przyłączeniowe.Po otrzymaniu pisemnie potwierdzenia będziemy mogli kontynuować działania w temacie.Z poważaniem,

Monika Binkowska
Zarządca Nieruchomości
T: 61 670 56 70
E: [link widoczny dla zalogowanych]resideo_logo_mail

Resideo Sp. z o.o.

ul. Kochanowskiego 7
60-845 Poznań
tel. +48 (61) 670 56 70

Adres do korespondencji:

Os. Zamoyskiego 3/U3

62-020 Zalasewo


Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy 800.000,00 zł
KRS: 0000571684
REGON: 362545800
NIP: 781-191-53-98
[link widoczny dla zalogowanych]

Niniejsza wiadomość zawiera informacje poufne przeznaczone tylko dla adresata lub upoważnionego pośrednika.
Wszelka nieuprawniona dystrybucja lub powielanie niniejszych informacji jest zabronione. Jeżeli otrzymali Państwo wiadomość omyłkowo, prosimy o jak najszybsze powiadomienie nadawcy oraz trwałe usunięcie wiadomości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PamikarDołączył: 03 Gru 2008
Posty: 165
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 0:17, 23 Lis 2016    Temat postu:

A po zalogowaniu do ISOK informacja zupełnie innej treści.

"Odpowiedź na pismo w sprawie kanalizacji

Dotyczy: odpowiedzi na pismo w sprawie terminu uruchomienia sieci kanalizacyjnej

W odpowiedzi na pismo dotyczące terminu gotowości do przyłączenia do sieci kanalizacyjnej otrzymaliśmy od Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” informacje, że termin możliwości przyłączenie się do sieci kanalizacyjnych i przepompowni ścieków uzależniony jest od wykonania przez ENEA Operator liczników na przyłączach przepompowni oraz od decyzji AQUANET S. A. kiedy przejmie sieć od Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” do eksploatacji.

Informacje o możliwości zrzutu ścieków zamieszczona będzie na stronach internetowych: [link widoczny dla zalogowanych] oraz [link widoczny dla zalogowanych]

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie prosimy o kontakt z Panią Moniką Binkowską (tel: +48 61 67 05 670, e-mail: [link widoczny dla zalogowanych])."


Ostatnio zmieniony przez Pamikar dnia Śro 0:18, 23 Lis 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wezyrDołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:52, 23 Lis 2016    Temat postu: kanaliza

No to wszyscy piszczcie maile z zapytaniem!!! A nie sprawdzacie tylko ISOK. Pora działać jak chcemy być przełączeni. A nie biernie sprawdzać ich stronę. Agrobex będzie przeciągał przełączenie jak najdłużej, bo na wywozie ścieków zarabia!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.radosna.fora.pl Strona Główna -> Nasze sprawy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin